Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaamaflopend sorteren Straat Nr Gemeente Telefoon E-mail
Vissenaeken An Bredestraat 134 3293 Kaggevinne anvissenaeken1@gmail.com
Stroobants Anick Valleistraat 61 3290 Diest anick.stroobants@skynet.be
Neven Ann Sint-Genovaplein 15 3300 Tienen 016/782950 neven_ann@yahoo.com
Carlier Ann Dorpsstraat 48 3294 Molenstede 013/315079 anncarlier@msn.com
Vandenbroeck Anne Oude Baan 1 3370 Boutersem 016/353889 vandenbroeck.anne@skynet.be
Vandalen Anne Wijper 21 3202 Rillaar anne.vandalen@telenet.be
Delattin Anne Catherine Rijmenamseweg 122 2820 Bonheiden 0474646252 acdelattin@gmail.com
Vanherwegen Anne-Laure Berkenhof 18 3300 Tienen annelaure.vanherwegen@hotmail.com
Maris Anneleen Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 anneleen.maris@gmail.com
Wynants Anneleen Sint-Kwintensstraat 41 3350 Linter anneleen238@hotmail.com
Mievis Arlette Zwartaardeweg 15 3440 Zoutleeuw 011/780740 eddy.roux@skynet.be
Crevecoeur Aurelie Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 aureliecrevecoeur91@gmail.com
Ginckels Barbara Heerbaan 91 3472 Kersbeek-Miskom barbaraginckels@hotmail.com
Putseys Bernadette Wersbeekstraat 14 3391 Meensel-Kiezegem 016/640544 befit@skynet.be
Vandendael Bernadette Meenselstraat 38 3211 Binkom 016/631778 bernadette.vandendael@telenet.be
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016438016 brenda.vanderbeke@gmail.com
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016 43 80 16 brenda.vanderbeke@telenet.be
Stienlet Carine Lindenhoftraat 54 3400 Landen - Neerwinden 011/885643 carine.stienlet@hotmail.com
Maes Caroline Dorpsstraat 70 3381 Kapellen (Vl. Br) kinemaes@skynet.be
Declercq Celine Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 declercqceline20@gmail.com
Hombrouckx Cindy Brouwerijstraat 34 3400 Landen - Neerwinden cindy.hombrouckx@telenet.be
Poffé Eddy Bostsestraat 59 3300 Tienen 016/818950 eddy.poffe@gmail.com
Van Tendeloo Eric Linterseweg 18 3440 Zoutleeuw 011/589046 eric.vantendeloo@skynet.be
Vandevijver Fabienne Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 fabienne.vandevijver@gmail.com
Weckx Femke Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016823515 femke@optiforma.eu
Jansen Fieke Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 fieke_jansen@hotmail.com
Snykers Frank Bosstraat 16 3294 Molenstede 013/777244 frank.snykers@pandora.be
Vandeborne Freddy Hoeledensebaan 13 3471 Hoeleden 016/779565 kineflex@telenet.be
Prouvé Geert Mehringstraat 14 3350 Linter 0496479834 geert.prouve@gmail.com
Pierreux Gerard Ernest Ourystraat 5 3320 Hoegaarden 0496935125 gerard.pierreux@gmail.com
Vansteenwegen Greet Tiensestraat 67 3271 Averbode karel.van.bouchaute@khk.be
De Wit Helena Kasteelstraat 49 1760 Affligem 053/667670 dewit.helena@skynet.be
Saliën Herwig A. Putzeysstraat 11 3320 Hoegaarden 016/766968 herwigs@kinenet.be
Oostens Ilse Venneheidestraat 47 3201 Langdorp 016/565394 ilse.oostens@gmail.com
Groeseneken Ilse RZ Tienen, Kliniekstraat 45 3300 Tienen 016 80 94 42 kine@rztienen.be
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Schuermans Inge Vissenakenstraat 507 3300 Tienen 016/570025 inge_s1@hotmail.com
Suetens Jacques Dorpsstraat 107 3381 Kapellen (Vl. Br) 016/778390 jaaksu@telenet.be
Michiels Jan Vierde Lansierslaan 21 3300 Tienen 016/815423 janmichiels1@telenet.be
Van Goethem Jan Diestsesteenweg 406 3202 Rillaar 016/502763 vangoethemjan@gmail.com
Bellen Jan Eduard Robeynslaan 75 3290 Diest 013/334931 janbellen@telenet.be
Vanstraelen Jo Nieuwstraat 4 3380 Bunsbeek 016/822204 j.vanstraelen@base.be
Debus Johan Leuvensesteenweg 198 3390 Houwaart debus.gielen@telenet.be
Cleiren Julienne Nerm 20 3320 Hoegaarden 016/767524 julienne.cleiren@telenet.be
Vervloesem Jurgen Groenhoef 81 3270 Scherpenheuvel vervloesem.jurgen@skynet.be
Dewael Katia Smidstraat 42 3370 Boutersem 016/699975 katia.dewael@gmail.com
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Schoolmeesters Koen Pastoor Dergentstraat 4 3200 Aarschot 016/570025 info@movetoheal.be
Weckx Kris Bredestraat 134 3293 Kaggevinne 013/314677 kris.weckx@skynet.be
Coppers Kristien Schansstraat 88 3470 Ransberg - Kortenaken 011/762693 kristien.coppers@telenet.be
Debus Liesbet Leuvensesteenweg 198 3390 Tielt-Winge liesbet.debus@hotmail.com
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
De Feyter Liesbeth Tiensesteenweg 32 3390 Tielt-Winge 016261614 liesbeth@uganda.be
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Van Dyck Lieve Minnestraat 25 3460 Assent 013/336930 lieve.vandyck@skynet.be
Arnauts Linda Grotestraat 46 3380 Bunsbeek 016/778595 linda.arnauts@telenet.be
Bruyninckx Luc Sint-Barbarastraat 22 3300 Kumtich 016/818212 luc.bruyninckx1@telenet.be
Vandeplas Lut Groot Overlaar 121 3300 Tienen 016/823505 lutvandeplas@skynet.be
Vanduren Lutgarde Speelhofstraat 2 3290 Diest 013/335760 lutgarde.vanduren@skynet.be
Coeckelberghs Marc Waterhofstraat 2 3350 Linter 011/782160 marc.cbs@telenet.be
Derveaux Marijke Dunberg 64 3210 Lubbeek 016/622167 marijke.derveaux@skynet.be
Van Den Bosch Marika Testeltsesteenweg 1513 3201 Langdorp marika_vandenbosch1@hotmail.com
Windelinckx Marleen Keulestraat 24 3390 Tielt-Winge 016/631194 marleen.windelinckx@skynet.be
Scheir Marlo Mark Mackenstraat 53 3200 Aarschot 013/314636 marlo.scheir@jessarh.be
Sels Mart St-Jansveld 12 3290 Diest 013/334724 mart.sels@skynet.be
Vandyck Mireille Kersbeek-dorp 4 3472 Kersbeek-Miskom 016/567690 mvandyck@mail.be
Duprez Nathalie E. Ourystraat 33 3320 Hoegaarden nathalie.duprez@skynet.be
Maenhout Nele Donkerstraat 72 3400 Landen - Neerwinden 016/780280 nele@moonwood.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Vandenbosch Patricia Pastoor Dergentstraat 10 3200 Aarschot 016/560688 patricia.vandenbosch@telenet.be
Rabau Paul Grote Bergstraat 6 3300 Tienen 016/814534 paul.rabau@telenet.be
Verlinden Paul Keizerstraat 53 3360 Lovenjoel 016/462114 polverlinden@hotmail.com
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Van Ingelom Pieter Oude Steenweg 7 3200 Aarschot kinepieter@mail.be
Van Aerschot Riet Gildestraat 6 3220 Kortrijk-Dutsel rietvanaerschot@gmail.com
De Lil Rik Goossensvest 1 3300 Tienen 016/815745 henri.delil@skynet.be
Verbinnen Sofie Van Dormaelstraat 19 3300 Tienen sofieverbinnen@hotmail.com
Goyvaerts Sofie Leuvensesteenweg 280 3200 Aarschot sofie_goyvaerts@hotmail.com
Verheyden Stef Lintersesteenweg 98 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Verhelst Stefanie Rijmenamsebaan 90 3190 Boortmeerbeek stefanie.verhelst@hotmail.com
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode 013/784427 stevebeckx@msn.com
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016/816513 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Vandeborne Stijn Kapucijnenstraat 1 3300 Tienen +32 16 888 931 stijn.vandeborne@telenet.be
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016/823515 stijn@optiforma.eu
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Depré Tim Sint-Truidensesteenweg 23 3300 Tienen 0495524866 timdepre@gmail.com
Mallants Tim Hoegaardenstraat 88 3300 Tienen tim.mallants@telenet.be
Hendrickx Tony Grote Steenweg 144 3350 Linter 011/780672 tonyhendrickx@skynet.be
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Caroline Voes Leuvensesteenweg 181 3370 Boutersem 016/733772 voes09@yahoo.com
Verbruggen Wendy Dellenbosweg 3 3350 Linter 012/742622 wendyverbruggen@hotmail.com
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011/784462 wim.pijpops@telenet.be
Vansteenvoort Wim Groenstraat 20 3370 Boutersem 016/720171 wim.vansteenvoort@telenet.be
Van Den Broeck Wim Schransstraat 12 3200 Aarschot 016/564281 wimvdb68@hotmail.com