Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaam Straat Nraflopend sorteren Gemeente Telefoon E-mail
Vandenbroeck Anne Oude Baan 1 3370 Boutersem 016/353889 vandenbroeck.anne@skynet.be
De Lil Rik Goossensvest 1 3300 Tienen 016/815745 henri.delil@skynet.be
Vandeborne Stijn Kapucijnenstraat 1 3300 Tienen +32 16 888 931 stijn.vandeborne@telenet.be
Vandenbosch Patricia Pastoor Dergentstraat 10 3200 Aarschot 016/560688 patricia.vandenbosch@telenet.be
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode 013/784427 stevebeckx@msn.com
Suetens Jacques Dorpsstraat 107 3381 Kapellen (Vl. Br) 016/778390 jaaksu@telenet.be
Saliën Herwig A. Putzeysstraat 11 3320 Hoegaarden 016/766968 herwigs@kinenet.be
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Sels Mart St-Jansveld 12 3290 Diest 013/334724 mart.sels@skynet.be
Van Den Broeck Wim Schransstraat 12 3200 Aarschot 016/564281 wimvdb68@hotmail.com
Vandeplas Lut Groot Overlaar 121 3300 Tienen 016/823505 lutvandeplas@skynet.be
Delattin Anne Catherine Rijmenamseweg 122 2820 Bonheiden 0474646252 acdelattin@gmail.com
Vandeborne Freddy Hoeledensebaan 13 3471 Hoeleden 016/779565 kineflex@telenet.be
Weckx Kris Bredestraat 134 3293 Kaggevinne 013/314677 kris.weckx@skynet.be
Vissenaeken An Bredestraat 134 3293 Kaggevinne anvissenaeken1@gmail.com
Putseys Bernadette Wersbeekstraat 14 3391 Meensel-Kiezegem 016/640544 befit@skynet.be
Prouvé Geert Mehringstraat 14 3350 Linter 0496479834 geert.prouve@gmail.com
Hendrickx Tony Grote Steenweg 144 3350 Linter 011/780672 tonyhendrickx@skynet.be
Neven Ann Sint-Genovaplein 15 3300 Tienen 016/782950 neven_ann@yahoo.com
Mievis Arlette Zwartaardeweg 15 3440 Zoutleeuw 011/780740 eddy.roux@skynet.be
Van Den Bosch Marika Testeltsesteenweg 1513 3201 Langdorp marika_vandenbosch1@hotmail.com
Snykers Frank Bosstraat 16 3294 Molenstede 013/777244 frank.snykers@pandora.be
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Van Tendeloo Eric Linterseweg 18 3440 Zoutleeuw 011/589046 eric.vantendeloo@skynet.be
Vanherwegen Anne-Laure Berkenhof 18 3300 Tienen annelaure.vanherwegen@hotmail.com
Caroline Voes Leuvensesteenweg 181 3370 Boutersem 016/733772 voes09@yahoo.com
Verbinnen Sofie Van Dormaelstraat 19 3300 Tienen sofieverbinnen@hotmail.com
Debus Liesbet Leuvensesteenweg 198 3390 Tielt-Winge liesbet.debus@hotmail.com
Debus Johan Leuvensesteenweg 198 3390 Houwaart debus.gielen@telenet.be
Coeckelberghs Marc Waterhofstraat 2 3350 Linter 011/782160 marc.cbs@telenet.be
Vanduren Lutgarde Speelhofstraat 2 3290 Diest 013/335760 lutgarde.vanduren@skynet.be
Cleiren Julienne Nerm 20 3320 Hoegaarden 016/767524 julienne.cleiren@telenet.be
Vansteenvoort Wim Groenstraat 20 3370 Boutersem 016/720171 wim.vansteenvoort@telenet.be
Michiels Jan Vierde Lansierslaan 21 3300 Tienen 016/815423 janmichiels1@telenet.be
Vandalen Anne Wijper 21 3202 Rillaar anne.vandalen@telenet.be
Bruyninckx Luc Sint-Barbarastraat 22 3300 Kumtich 016/818212 luc.bruyninckx1@telenet.be
Depré Tim Sint-Truidensesteenweg 23 3300 Tienen 0495524866 timdepre@gmail.com
Windelinckx Marleen Keulestraat 24 3390 Tielt-Winge 016/631194 marleen.windelinckx@skynet.be
Van Dyck Lieve Minnestraat 25 3460 Assent 013/336930 lieve.vandyck@skynet.be
Goyvaerts Sofie Leuvensesteenweg 280 3200 Aarschot sofie_goyvaerts@hotmail.com
Verbruggen Wendy Dellenbosweg 3 3350 Linter 012/742622 wendyverbruggen@hotmail.com
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
De Feyter Liesbeth Tiensesteenweg 32 3390 Tielt-Winge 016261614 liesbeth@uganda.be
Duprez Nathalie E. Ourystraat 33 3320 Hoegaarden nathalie.duprez@skynet.be
Hombrouckx Cindy Brouwerijstraat 34 3400 Landen - Neerwinden cindy.hombrouckx@telenet.be
Vandendael Bernadette Meenselstraat 38 3211 Binkom 016/631778 bernadette.vandendael@telenet.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Schoolmeesters Koen Pastoor Dergentstraat 4 3200 Aarschot 016/570025 info@movetoheal.be
Vanstraelen Jo Nieuwstraat 4 3380 Bunsbeek 016/822204 j.vanstraelen@base.be
Vandyck Mireille Kersbeek-dorp 4 3472 Kersbeek-Miskom 016/567690 mvandyck@mail.be
Van Goethem Jan Diestsesteenweg 406 3202 Rillaar 016/502763 vangoethemjan@gmail.com
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Wynants Anneleen Sint-Kwintensstraat 41 3350 Linter anneleen238@hotmail.com
Dewael Katia Smidstraat 42 3370 Boutersem 016/699975 katia.dewael@gmail.com
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Groeseneken Ilse RZ Tienen, Kliniekstraat 45 3300 Tienen 016 80 94 42 kine@rztienen.be
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Arnauts Linda Grotestraat 46 3380 Bunsbeek 016/778595 linda.arnauts@telenet.be
Oostens Ilse Venneheidestraat 47 3201 Langdorp 016/565394 ilse.oostens@gmail.com
Carlier Ann Dorpsstraat 48 3294 Molenstede 013/315079 anncarlier@msn.com
De Wit Helena Kasteelstraat 49 1760 Affligem 053/667670 dewit.helena@skynet.be
Pierreux Gerard Ernest Ourystraat 5 3320 Hoegaarden 0496935125 gerard.pierreux@gmail.com
Schuermans Inge Vissenakenstraat 507 3300 Tienen 016/570025 inge_s1@hotmail.com
Scheir Marlo Mark Mackenstraat 53 3200 Aarschot 013/314636 marlo.scheir@jessarh.be
Verlinden Paul Keizerstraat 53 3360 Lovenjoel 016/462114 polverlinden@hotmail.com
Stienlet Carine Lindenhoftraat 54 3400 Landen - Neerwinden 011/885643 carine.stienlet@hotmail.com
Weckx Femke Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016823515 femke@optiforma.eu
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016/823515 stijn@optiforma.eu
Poffé Eddy Bostsestraat 59 3300 Tienen 016/818950 eddy.poffe@gmail.com
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016 43 80 16 brenda.vanderbeke@telenet.be
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016438016 brenda.vanderbeke@gmail.com
Van Aerschot Riet Gildestraat 6 3220 Kortrijk-Dutsel rietvanaerschot@gmail.com
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016/816513 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Rabau Paul Grote Bergstraat 6 3300 Tienen 016/814534 paul.rabau@telenet.be
Stroobants Anick Valleistraat 61 3290 Diest anick.stroobants@skynet.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Derveaux Marijke Dunberg 64 3210 Lubbeek 016/622167 marijke.derveaux@skynet.be
Vansteenwegen Greet Tiensestraat 67 3271 Averbode karel.van.bouchaute@khk.be
Van Ingelom Pieter Oude Steenweg 7 3200 Aarschot kinepieter@mail.be
Maes Caroline Dorpsstraat 70 3381 Kapellen (Vl. Br) kinemaes@skynet.be
Maenhout Nele Donkerstraat 72 3400 Landen - Neerwinden 016/780280 nele@moonwood.be
Bellen Jan Eduard Robeynslaan 75 3290 Diest 013/334931 janbellen@telenet.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Vervloesem Jurgen Groenhoef 81 3270 Scherpenheuvel vervloesem.jurgen@skynet.be
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011/784462 wim.pijpops@telenet.be
Coppers Kristien Schansstraat 88 3470 Ransberg - Kortenaken 011/762693 kristien.coppers@telenet.be
Mallants Tim Hoegaardenstraat 88 3300 Tienen tim.mallants@telenet.be
Verhelst Stefanie Rijmenamsebaan 90 3190 Boortmeerbeek stefanie.verhelst@hotmail.com
Ginckels Barbara Heerbaan 91 3472 Kersbeek-Miskom barbaraginckels@hotmail.com
Maris Anneleen Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 anneleen.maris@gmail.com
Jansen Fieke Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 fieke_jansen@hotmail.com
Declercq Celine Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 declercqceline20@gmail.com
Verheyden Stef Lintersesteenweg 98 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Crevecoeur Aurelie Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 aureliecrevecoeur91@gmail.com
Vandevijver Fabienne Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 fabienne.vandevijver@gmail.com