Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naamaflopend sorteren Voornaam Straat Nr Gemeente Telefoon E-mail
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode 013/784427 stevebeckx@msn.com
Bellen Jan Eduard Robeynslaan 75 1760 Affligem 013/334931 janbellen@telenet.be
Caroline Voes Leuvensesteenweg 181 3370 Boutersem 016/733772 voes09@yahoo.com
Depré Tim Sint-Truidensesteenweg 23 3300 Tienen 0495524866 timdepre@gmail.com
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011/784462 wim.pijpops@telenet.be
Prouvé Geert Mehringstraat 14 3350 Linter geert.prouve@gmail.com
Schoolmeesters Koen Pastoor Dergentstraat 4 3200 Aarschot 016/570025 info@movetoheal.be
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016/823515 stijn@optiforma.eu
Van Den Bosch Marika Testeltsesteenweg 1513 3201 Langdorp marika_vandenbosch1@hotmail.com
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Vandeborne Freddy Hoeledensebaan 13 3471 Hoeleden 016/779565 kineflex@telenet.be
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016/816513 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Vansteenvoort Wim Groenstraat 20 3370 Boutersem 016/720171 wim.vansteenvoort@telenet.be
Verheyden Stef Lintersesteenweg 98 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be