Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaam Straat Nr Gemeenteoplopend sorteren Telefoon E-mail
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Verheyden Stef Lintersesteenweg 98 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Vansteenvoort Wim Groenstraat 20 3370 Boutersem 016/720171 wim.vansteenvoort@telenet.be
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011/784462 wim.pijpops@telenet.be
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Poffé Eddy Bostsestraat 59 3300 Tienen 016/818950 eddy.poffe@gmail.com
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016 43 80 16 brenda.vanderbeke@telenet.be
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016438016 brenda.vanderbeke@gmail.com
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016/816513 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode 013/784427 stevebeckx@msn.com
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Schoolmeesters Koen Pastoor Dergentstraat 4 3200 Aarschot 016/570025 info@movetoheal.be