Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

Naam Voornaam Straat Nr Gemeentesort descending Telefoon Email
Schoolmeesters Koen Pastoor Dergentstraat 4 3200 Aarschot 016/570025 info@movetoheal.be
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode 013/784427 stevebeckx@msn.com
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Poffé Eddy Bostsestraat 59 3300 Tienen 016/818950 eddy.poffe@gmail.com
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016 43 80 16 brenda.vanderbeke@telenet.be
Depré Tim Sint-Truidensesteenweg 23 3300 Tienen 016/815578 timdepre@telenet.be
Rabau Paul Grote Bergstraat 6 3300 Tienen 016/814534 paul.rabau@telenet.be
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016/816513 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011/784462 wim.pijpops@telenet.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Vansteenvoort Wim Groenstraat 20 3370 Boutersem 016/720171 wim.vansteenvoort@telenet.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Verheyden Stef Lintersesteenweg 98 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be