Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaam Straataflopend sorteren Nr Gemeente Telefoon E-mail
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Maenhout Nele Donkerstraat 72 3400 Landen - Neerwinden 016/780280 nele@moonwood.be
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Van Aerschot Riet Gildestraat 6 3220 Kortrijk-Dutsel rietvanaerschot@gmail.com
Rabau Paul Grote Bergstraat 6 3300 Tienen 016/814534 paul.rabau@telenet.be
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Delattin Anne Catherine Rijmenamseweg 122 2820 Bonheiden 0474646252 acdelattin@gmail.com
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016/823515 stijn@optiforma.eu