Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaam Straat Nraflopend sorteren Gemeente Telefoon E-mail
Delattin Anne Catherine Rijmenamseweg 122 2820 Bonheiden 0474646252 acdelattin@gmail.com
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
De Feyter Liesbeth Tiensesteenweg 32 3390 Tielt-Winge 016261614 liesbeth@uganda.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016/823515 stijn@optiforma.eu
Van Aerschot Riet Gildestraat 6 3220 Kortrijk-Dutsel rietvanaerschot@gmail.com
Rabau Paul Grote Bergstraat 6 3300 Tienen 016/814534 paul.rabau@proximus.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Maenhout Nele Donkerstraat 72 3400 Landen - Neerwinden 016/780280 nele@moonwood.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be