Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

Naam Voornaam Straat Nr Gemeentesort descending Telefoon Email
Delattin Anne Catherine Rijmenamseweg 122 2820 Bonheiden 0474646252 acdelattin@gmail.com
Van Aerschot Riet Gildestraat 6 3220 Kortrijk-Dutsel rietvanaerschot@gmail.com
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016/823515 stijn@optiforma.eu
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Rabau Paul Grote Bergstraat 6 3300 Tienen 016/814534 paul.rabau@telenet.be
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Maenhout Nele Donkerstraat 72 3400 Landen - Neerwinden 016/780280 nele@moonwood.be
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be