Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaamaflopend sorteren Straat Nr Gemeente Telefoon E-mail
Vissenaeken An Bredestraat 134 3293 Kaggevinne anvissenaeken1@gmail.com
Maris Anneleen Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 anneleen.maris@gmail.com
Crevecoeur Aurelie Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 aureliecrevecoeur91@gmail.com
Declercq Celine Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 declercqceline20@gmail.com
Jansen Fieke Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 fieke_jansen@hotmail.com
Groeseneken Ilse RZ Tienen, Kliniekstraat 45 3300 Tienen 016 80 94 42 kine@rztienen.be
Debus Liesbet Leuvensesteenweg 198 3390 Tielt-Winge liesbet.debus@hotmail.com
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be