Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naamaflopend sorteren Voornaam Straat Nr Gemeente Telefoon E-mail
Crevecoeur Aurelie Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 aureliecrevecoeur91@gmail.com
Debus Liesbet Leuvensesteenweg 198 3390 Tielt-Winge liesbet.debus@hotmail.com
Declercq Celine Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 declercqceline20@gmail.com
Groeseneken Ilse RZ Tienen, Kliniekstraat 45 3300 Tienen 016 80 94 42 kine@rztienen.be
Jansen Fieke Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 fieke_jansen@hotmail.com
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Maris Anneleen Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 anneleen.maris@gmail.com
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Vissenaeken An Bredestraat 134 3293 Kaggevinne anvissenaeken1@gmail.com
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com