Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaamaflopend sorteren Straat Nr Gemeente Telefoon E-mail
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Van Tendeloo Eric Linterseweg 18 3440 Zoutleeuw 011/589046 eric.vantendeloo@skynet.be
Snykers Frank Bosstraat 16 3294 Molenstede 013/777244 frank.snykers@pandora.be
Vandeborne Freddy Hoeledensebaan 13 3471 Hoeleden 016/779565 kineflex@telenet.be
Prouvé Geert Mehringstraat 14 3350 Linter geert.prouve@gmail.com
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Suetens Jacques Dorpsstraat 107 3381 Kapellen (Vl. Br) 016/778390 jaaksu@telenet.be
Michiels Jan Vierde Lansierslaan 21 3300 Tienen 016/815423 janmichiels1@telenet.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Schoolmeesters Koen Pastoor Dergentstraat 4 3200 Aarschot 016/570025 info@movetoheal.be
Derveaux Marijke Dunberg 64 3210 Lubbeek 016/622167 marijke.derveaux@skynet.be
Van Den Bosch Marika Testeltsesteenweg 1513 3201 Langdorp marika_vandenbosch1@hotmail.com
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Verheyden Stef Lintersesteenweg 98 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode 013/784427 stevebeckx@msn.com
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016/823515 stijn@optiforma.eu
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016/816513 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Vandeborne Stijn Kapucijnenstraat 1 3300 Tienen +32 16 888 931 stijn.vandeborne@telenet.be
Depré Tim Sint-Truidensesteenweg 23 3300 Tienen 0495524866 timdepre@gmail.com
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Caroline Voes Leuvensesteenweg 181 3370 Boutersem 016/733772 voes09@yahoo.com
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011/784462 wim.pijpops@telenet.be
Vansteenvoort Wim Groenstraat 20 3370 Boutersem 016/720171 wim.vansteenvoort@telenet.be
Van Den Broeck Wim Schransstraat 12 3200 Aarschot 016/564281 wimvdb68@hotmail.com