Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

Naam Voornaam Straat Nr Gemeentesort ascending Telefoon Email
Vandeborne Freddy Hoeledensebaan 13 3471 Hoeleden 016/779565 kineflex@telenet.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Verheyden Stef Lintersesteenweg 98 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Van Tendeloo Eric Linterseweg 18 3440 Zoutleeuw 011/589046 eric.vantendeloo@skynet.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Suetens Jacques Dorpsstraat 107 3381 Kapellen (Vl. Br) 016/778390 jaaksu@telenet.be
Vansteenvoort Wim Groenstraat 20 3370 Boutersem 016/720171 wim.vansteenvoort@telenet.be
Caroline Voes Leuvensesteenweg 181 3370 Boutersem 016/733772 voes09@yahoo.com
Prouvé Geert Mehringstraat 14 3350 Linter geert.prouve@gmail.com
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011/784462 wim.pijpops@telenet.be
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016/823515 stijn@optiforma.eu
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016/816513 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Vandeborne Stijn Kapucijnenstraat 1 3300 Tienen +32 16 888 931 stijn.vandeborne@telenet.be
Depré Tim Sint-Truidensesteenweg 23 3300 Tienen 016/815578 timdepre@telenet.be
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Michiels Jan Vierde Lansierslaan 21 3300 Tienen 016/815423 janmichiels1@telenet.be
Snykers Frank Bosstraat 16 3294 Molenstede 013/777244 frank.snykers@pandora.be
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode 013/784427 stevebeckx@msn.com
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Derveaux Marijke Dunberg 64 3210 Lubbeek 016/622167 marijke.derveaux@skynet.be
Van Den Bosch Marika Testeltsesteenweg 1513 3201 Langdorp marika_vandenbosch1@hotmail.com
Van Den Broeck Wim Schransstraat 12 3200 Aarschot 016/564281 wimvdb68@hotmail.com
Schoolmeesters Koen Pastoor Dergentstraat 4 3200 Aarschot 016/570025 info@movetoheal.be