Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naamaflopend sorteren Voornaam Straat Nr Gemeente Telefoon E-mail
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode & Zichem 013 78 44 27 stevebeckx@msn.com
Bellemans Ingrid Testeltsesteenweg 153 3201 Langdorp 016 57 08 94 bellemans.ingrid@gmail.com
Bohme Susann Rectorijstraat 4 3470 Kortenaken 011/583006 gsfr99@googlemail.com
Derveaux Marijke Dunberg 64 3210 Lubbeek 016622167 marijke.derveaux@skynet.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Kortenaken 011 58 30 06 osteo.katja.hupko@telenet.be
Lejeune Vincent Elliksemstraat 28 3350 Linter 016 81 66 16 vincent@synchroon.net
Mallants Tim Hoegaardenstraat 88 3300 Tienen tim.mallants@pandora.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen 011 88 26 38 nest-mengels@telenet.be
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011 78 44 62 wim.pijpops@telenet.be
Prouvé Geert Mehringstraat 14 3350 Linter 011 78 50 47 geert.prouve@gmail.com
Schoolmeesters Koen Donkerstraat 7 3200 Aarschot 016 57 00 25 info@movetoheal.be
Snykers Frank Bosstraat 16 3294 Molenstede 013 77 72 44 frank.snykers@pandora.be
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016 82 35 15 stijn@optiforma.eu
Van Den Broeck Wim Abrikozenstraat 2G 3201 Langdorp 016 56 42 81 wimvdb68@hotmail.com
Van Tendeloo Eric Linterseweg 18 3440 Zoutleeuw 011 58 90 46 eric.vantendeloo@skynet.be
Vandeborne Freddy Hoeledensebaan 13 3471 Hoeleden 016 77 95 65 kineflex@telenet.be
Vandeborne Stijn Kapucijnenstraat 1 3300 Tienen 016/888931 stijn.vandeborne@telenet.be
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016 81 65 13 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Vanhaelemeesch Ine Groenveldstraat 84 3001 Leuven ine.vhm@gmail.com
Vansteenvoort Wim Vondelstraat 25 3300 Tienen 016 72 01 71 wim.vansteenvoort@telenet.be
Verheyden Stephane Lintersesteenweg 98A 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Voes Caroline Elfnovemberlaan 41 3010 Leuven 016 73 37 72 voes09@yahoo.com