Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaam Straat Nr Gemeente Telefoonaflopend sorteren E-mail
Vissenaeken An Bredestraat 134 3293 Kaggevinne anvissenaeken1@gmail.com
Van Aerschot Riet Gildestraat 6 3220 Kortrijk-Dutsel rietvanaerschot@gmail.com
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016 43 80 16 brenda.vanderbeke@telenet.be
Caroline Voes Leuvensesteenweg 181 3370 Boutersem 016/733772 voes09@yahoo.com
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Suetens Jacques Dorpsstraat 107 3381 Kapellen (Vl. Br) 016/778390 jaaksu@telenet.be
Poffé Eddy Bostsestraat 59 3300 Tienen 016/818950 eddy.poffe@gmail.com
Vandeplas Lut Groot Overlaar 121 3300 Tienen 016/823505 lutvandeplas@skynet.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Delattin Anne Catherine Rijmenamseweg 122 2820 Bonheiden 0474646252 acdelattin@gmail.com