Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaam Straat Nraflopend sorteren Gemeente Telefoon E-mail
Suetens Jacques Dorpsstraat 107 3381 Kapellen (Vl. Br) 016/778390 jaaksu@telenet.be
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Vandeplas Lut Groot Overlaar 121 3300 Tienen 016/823505 lutvandeplas@skynet.be
Delattin Anne Catherine Rijmenamseweg 122 2820 Bonheiden 0474646252 acdelattin@gmail.com
Vissenaeken An Bredestraat 134 3293 Kaggevinne anvissenaeken1@gmail.com
Caroline Voes Leuvensesteenweg 181 3370 Boutersem 016/733772 voes09@yahoo.com
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016438016 brenda.vanderbeke@gmail.com
Poffé Eddy Bostsestraat 59 3300 Tienen 016/818950 eddy.poffe@gmail.com
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016 43 80 16 brenda.vanderbeke@telenet.be
Van Aerschot Riet Gildestraat 6 3220 Kortrijk-Dutsel rietvanaerschot@gmail.com
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be