Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

Naam Voornaam Straat Nr Gemeentesort ascending Telefoon Email
Vandyck Mireille Kersbeek-dorp 4 3472 Kersbeek-Miskom 016/567690 mvandyck@mail.be
Vandeborne Freddy Hoeledensebaan 13 3471 Hoeleden 016/779565 kineflex@telenet.be
Coppers Kristien Schansstraat 88 3470 Ransberg - Kortenaken 011/762693 kristien.coppers@telenet.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Van Dyck Lieve Minnestraat 25 3460 Assent 013/336930 lieve.vandyck@skynet.be
Van Tendeloo Eric Linterseweg 18 3440 Zoutleeuw 011/589046 eric.vantendeloo@skynet.be
Mievis Arlette Zwartaardeweg 15 3440 Zoutleeuw 011/780740 eddy.roux@skynet.be
Verheyden Stef Lintersesteenweg 98 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Maenhout Nele Donkerstraat 72 3400 Landen - Neerwinden 016/780280 nele@moonwood.be
Hombrouckx Cindy Brouwerijstraat 34 3400 Landen - Neerwinden cindy.hombrouckx@telenet.be
Stienlet Carine Lindenhoftraat 54 3400 Landen - Neerwinden 011/885643 carine.stienlet@hotmail.com
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Putseys Bernadette Wersbeekstraat 14 3391 Meensel-Kiezegem 016/640544 befit@skynet.be
Debus Liesbet Leuvensesteenweg 198 3390 Tielt-Winge liesbet.debus@hotmail.com
Windelinckx Marleen Keulestraat 24 3390 Tielt-Winge 016/631194 marleen.windelinckx@skynet.be
Debus Johan Leuvensesteenweg 198 3390 Houwaart debus.gielen@telenet.be
Suetens Jacques Dorpsstraat 107 3381 Kapellen (Vl. Br) 016/778390 jaaksu@telenet.be
Maes Caroline Dorpsstraat 70 3381 Kapellen (Vl. Br) kinemaes@skynet.be
Vanstraelen Jo Nieuwstraat 4 3380 Bunsbeek 016/822204 j.vanstraelen@base.be
Arnauts Linda Grotestraat 46 3380 Bunsbeek 016/778595 linda.arnauts@telenet.be
Vansteenvoort Wim Groenstraat 20 3370 Boutersem 016/720171 wim.vansteenvoort@telenet.be
Caroline Voes Leuvensesteenweg 181 3370 Boutersem 016/733772 voes09@yahoo.com
Vandenbroeck Anne Oude Baan 1 3370 Boutersem 016/353889 vandenbroeck.anne@skynet.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Dewael Katia Smidstraat 42 3370 Boutersem 016/699975 katia.dewael@gmail.com
Verlinden Paul Keizerstraat 53 3360 Lovenjoel 016/462114 polverlinden@hotmail.com
Wynants Anneleen Sint-Kwintensstraat 41 3350 Linter anneleen238@hotmail.com
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011/784462 wim.pijpops@telenet.be
Coeckelberghs Marc Waterhofstraat 2 3350 Linter 011/782160 marc.cbs@telenet.be
Prouvé Geert Mehringstraat 14 3350 Linter geert.prouve@gmail.com
Hendrickx Tony Grote Steenweg 144 3350 Linter 011/780672 tonyhendrickx@skynet.be
Verbruggen Wendy Dellenbosweg 3 3350 Linter 012/742622 wendyverbruggen@hotmail.com
Saliën Herwig A. Putzeysstraat 11 3320 Hoegaarden 016/766968 herwigs@kinenet.be
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Cleiren Julienne Nerm 20 3320 Hoegaarden 016/767524 julienne.cleiren@telenet.be
Duprez Nathalie E. Ourystraat 33 3320 Hoegaarden nathalie.duprez@skynet.be
Vandeborne Stijn Kapucijnenstraat 1 3300 Tienen +32 16 888 931 stijn.vandeborne@telenet.be
Groeseneken Ilse RZ Tienen, Kliniekstraat 45 3300 Tienen 016 80 94 42 kine@rztienen.be
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Depré Tim Sint-Truidensesteenweg 23 3300 Tienen 016/815578 timdepre@telenet.be
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016/816513 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Rabau Paul Grote Bergstraat 6 3300 Tienen 016/814534 paul.rabau@telenet.be
Neven Ann Sint-Genovaplein 15 3300 Tienen 016/782950 neven_ann@yahoo.com
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Michiels Jan Vierde Lansierslaan 21 3300 Tienen 016/815423 janmichiels1@telenet.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
De Lil Rik Goossensvest 1 3300 Tienen 016/815745 henri.delil@skynet.be
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016 43 80 16 brenda.vanderbeke@telenet.be
Verbinnen Sofie Van Dormaelstraat 19 3300 Tienen sofieverbinnen@hotmail.com
Schuermans Inge Vissenakenstraat 507 3300 Tienen 016/570025 inge_s1@hotmail.com
Poffé Eddy Bostsestraat 59 3300 Tienen 016/818950 eddy.poffe@gmail.com
Bruyninckx Luc Sint-Barbarastraat 22 3300 Kumtich 016/818212 luc.bruyninckx1@telenet.be
Snykers Frank Bosstraat 16 3294 Molenstede 013/777244 frank.snykers@pandora.be
Vissenaeken An Bredestraat 134 3293 Kaggevinne anvissenaeken1@gmail.com
Weckx Kris Bredestraat 134 3293 Kaggevinne 013/314677 kris.weckx@skynet.be
Vanduren Lutgarde Speelhofstraat 2 3290 Diest 013/335760 lutgarde.vanduren@skynet.be
Stroobants Anick Valleistraat 61 3290 Diest anick.stroobants@skynet.be
Sels Mart St-Jansveld 12 3290 Diest 013/334724 mart.sels@skynet.be
Vansteenwegen Greet Tiensestraat 67 3271 Averbode karel.van.bouchaute@khk.be
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode 013/784427 stevebeckx@msn.com
Vervloesem Jurgen Groenhoef 81 3270 Scherpenheuvel vervloesem.jurgen@skynet.be
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Van Aerschot Riet Gildestraat 6 3220 Kortrijk-Dutsel rietvanaerschot@gmail.com
Vandendael Bernadette Meenselstraat 38 3211 Binkom 016/631778 bernadette.vandendael@telenet.be
Derveaux Marijke Dunberg 64 3210 Lubbeek 016/622167 marijke.derveaux@skynet.be
Vandalen Anne Wijper 21 3202 Rillaar anne.vandalen@telenet.be
Van Goethem Jan Diestsesteenweg 406 3202 Rillaar 016/502763 vangoethemjan@gmail.com
Oostens Ilse Venneheidestraat 47 3201 Langdorp 016/565394 ilse.oostens@gmail.com
Van Den Bosch Marika Testeltsesteenweg 1513 3201 Langdorp marika_vandenbosch1@hotmail.com
Scheir Marlo Mark Mackenstraat 53 3200 Aarschot 013/314636 marlo.scheir@jessarh.be
Van Ingelom Pieter Oude Steenweg 7 3200 Aarschot kinepieter@mail.be
Van Den Broeck Wim Schransstraat 12 3200 Aarschot 016/564281 wimvdb68@hotmail.com
Vandenbosch Patricia Pastoor Dergentstraat 10 3200 Aarschot 016/560688 patricia.vandenbosch@telenet.be
Goyvaerts Sofie Leuvensesteenweg 280 3200 Aarschot sofie_goyvaerts@hotmail.com
Schoolmeesters Koen Pastoor Dergentstraat 4 3200 Aarschot 016/570025 info@movetoheal.be
Verhelst Stefanie Rijmenamsebaan 90 3190 Boortmeerbeek stefanie.verhelst@hotmail.com
De Wit Helena Kasteelstraat 49 1760 Affligem 053/667670 dewit.helena@skynet.be
Carlier Ann Dorpsstraat 48 1760 Affligem 013/315079 anncarlier@msn.com
Bellen Jan Eduard Robeynslaan 75 1760 Affligem 013/334931 janbellen@telenet.be