Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naamaflopend sorteren Voornaam Straat Nr Gemeente Telefoon E-mail
Alaerts Jan Veelsebaan 44 3201 Langdorp 013 77 79 13 janalaerts@gmail.com
Arkesteyn Anke Bruidstraat 13A 3290 Diest anke.arkesteyn@hotmail.com
Arnauts Linda Grotestraat 46 3380 Glabbeek 016 77 85 95 linda.arnauts@telenet.be
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode & Zichem 013 78 44 27 stevebeckx@msn.com
Beets Nathalie Kolenbergstraat 2 3545 Halen 013 29 69 97 kelieke@hotmail.com
Bellemans Ingrid Testeltsesteenweg 153 3201 Langdorp 016 57 08 94 bellemans.ingrid@gmail.com
Bellen Jan Eduard Robeynslaan 75 3290 Diest 013 33 49 31 janbellen@telenet.be
Boets Dirk Rillaarsebaan 27 3200 Aarschot 016 56 00 55 dirkboets@skynet.be
Bohme Susann Rectorijstraat 4 3470 Kortenaken 011/583006 gsfr99@googlemail.com
Boogaerts Heidi Hoegaardsesteenweg 44 3360 Bierbeek heidi_boogaerts@hotmail.com
Broothaerts Tinne Hogenstraat 23 3450 Geetbets tinne_bro@hotmail.com
Bruyninckx Luc Sint-Barbarastraat 22 3300 Kumtich 016 81 82 12 luc.bruyninckx1@telenet.be
Carlier Ann Grasbos 7 3294 Molenstede 013 31 50 79 anncarlier@msn.com
Charlier Caroline Haldertstraat 20 3390 Tielt-Winge 016 88 39 40 caroline@kinecharlier.be
Christiaens Yves Olv. Ten Steenstraat 54 3300 Tienen yveschristiaens@hotmail.com
Cleiren Julienne Nerm 20 3320 Hoegaarden 016 76 75 24 julienne.cleiren@telenet.be
Coeckelberghs Marc Waterhofstraat 2 3350 Linter 011 78 21 60 marc.cbs@telenet.be
Coosemans Frederik Jules Lowetlaan 5 3320 Hoegaarden 016 82 35 15 frederikcoosemans@hotmail.com
Coppers Kristien Schansstraat 88 3470 Kortenaken 011 76 26 93 kristien.coppers@telenet.be
Courant Catherine Kerkstraat 38 3290 Diest 013 32 57 34 catherine@pelvis.be
Cuypers Bram Neerhespenstraat 40 3400 Landen 016 80 34 42 bramcuypers@hotmail.com
Dankaerts Wim Nieuwstraat 3 3380 Glabbeek 016 82 25 88 wim.dankaerts@gmail.com
Davidts Isabelle Stationsstraat 22 3370 Boutersem 016 73 45 73 isabelle_davidts@hotmail.com
De Bondt Karin Melkwezenstraat 33 3350 Linter 016 78 00 48 karin.de.bondt@telenet.be
De Keyser Nick Diestsesteenweg 550 3202 Rillaar 016 50 30 65 nick_dekeyser@yahoo.com
De Lil Henri Goossensvest 1A-4 3300 Tienen 016 81 57 45 henri.delil@skynet.be
De Vis Tinne Dubbeekstraat 41 3200 Aarschot 016 59 39 81 tinne.de.vis@stichtingdelacroix.be
De Vos Sonja Smodderpotstraat 16 3293 Kaggevinne 013 33 79 40 sonja.de.vos@hotmail.com
De Wit Helena Kasteelstraat 49 1790 Affligem 053 66 76 70 dewit.helena@skynet.be
Debus Johan Leuvensesteenweg 198 3390 Tielt-Winge debus.gielen@telenet.be
Dehond Sonia Oude Mechelsebaan 342 3201 Langdorp 016 56 26 21 sonia.dehond@skynet.be
Delronge Freddy Leuvensesteenweg 281B 3370 Boutersem 016 73 37 72 fdelronge@hotmail.com
Derveaux Marijke Dunberg 64 3210 Lubbeek 016622167 marijke.derveaux@skynet.be
Devos Wout Wijngaardstraat 82 3300 Tienen woutdevos@hotmail.com
Dewael Katia Miskom-Dorp 31 3472 Kersbeek-Miskom 016 69 99 75 katia.dewael@gmail.com
Dewaersegger Sarah Smidstraat 42 3370 Boutersem sarah.dewaersegger@telenet.be
Diels Louis Hasseltsebaan 23 3290 Diest 013 66 57 89 louisdiels@hotmail.com
Eraly Liesbeth Ebdries 52 3202 Rillaar liesbetheraly@hotmail.com
Eulaers Frigg Goorstraat 26 3201 Langdorp frigg_eulaers@hotmail.com
Flamaing Pieter-Jan Gazometerstraat 58 3800 Sint-Truiden pieter_jan.flamaing@hotmail.com
Fontenelle Birgitte Klappijstraat 112 3294 Molenstede 013 78 36 62 brigittefontenelle@telenet.be
Franssen Nele Hoevenstraat 60 3900 Pelt 011 91 41 04 nele_franssen333@hotmail.com
Goedhuys Leen Oude Leuvensebaan 73A 3460 Bekkevoort 013 29 56 90 goedhuysleen@hotmail.com
Goyvaerts Sofie Leuvensesteenweg 280 3200 Aarschot sofie_goyvaerts@hotmail.com
Groeseneken Ilse Kronkelweg 12 3300 Tienen 016 43 64 52 ilse.groeseneken@abcnet.be
Grootjans Mark Wulmersumsesteenweg 204 3300 Tienen 016 81 22 32 marc.grootjans@telenet.be
Guilmet Els Doemstraat 1 3384 Attenrode 016 43 33 73 elsguilmet@hotmail.com
Hendrickx Tony Grote Steenweg 144 3350 Linter 011 78 06 72 tonyhendrickx@skynet.be
Hermans Elke Vennedijkstraat 16 B 3201 Langdorp 016 43 38 05 elke.imperium@telenet.be
Homans Stefan Grotestraat 8 3380 Glabbeek 016 77 70 38 stefan.homans@gmail.com
Hombrouckx Cindy Brouwerijstraat 34 3400 Landen cindy.hombrouckx@telenet.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Kortenaken 011 58 30 06 osteo.katja.hupko@telenet.be
Huybrechts Jurgen Verlatstraat 19 3300 Tienen jurgenhuybrechts@hotmail.com
Jansen Fieke Hooghuis 3 3221 Holsbeek fieke_jansen@hotmail.com
Janssens Ghislain Sint-Hubertusstraat 14 3300 Tienen 016 81 58 67 janbedde@hotmail.com
Jochmans Mario Rillaarseweg 81 A 3390 Tielt-Winge 016 63 50 50 mario.jochmans@telenet.be
Kempeneers Freddy Stationsstraat 80 3400 Landen 011 88 33 76 freddy.kempeneers@skynet.be
Laurent Philippe Goossensvest 53/2 3300 Tienen 016 81 67 28 philippe@motioncenter.be
Lejeune Vincent Elliksemstraat 28 3350 Linter 016 81 66 16 vincent@synchroon.net
Luypaert Ronny Kerkomstraat 18 3300 Tienen 016 81 03 92 ronnyluypaert56@yahoo.com
Maenhout Nele Donkerstraat 72 3400 Landen 016 78 02 80 nele.maenhout@telenet.be
Maes Caroline Dorpsstraat 70 3381 Kapellen (Vl. Br) 016 77 97 65 info@osteopathie-maes.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen 011 88 26 38 nest-mengels@telenet.be
Merckx Bernadette Bollenberg 42 3210 Lubbeek bomer_bvba@hotmail.com
Meulemans Karine Diestsestraat 185 3270 Scherpenheuvel & Scherpenheuvel-Zichem 013 77 34 54 karinemeulemans@skynet.be
Michels Liesbeth De Lobbert 6 3550 Heusden-Zolder liesbethmichels@gmail.com
Miettinen Kirsi Papenweg 11 3300 Tienen 016 81 25 72 kirsi.miettinen@hotmail.be
Mievis Arlette Zwartaardeweg 15A 3440 Zoutleeuw 011 78 07 40 eddy.roux@skynet.be
Neven Ann Sint-Genovaplein 15 3300 Tienen 016 78 29 50 neven_ann@yahoo.com
Neven Marc Hereblokstraat 1 3350 Linter 016 78 84 01 kine@marcneven.be
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen 011 88 26 38 nest-mengels@telenet.be
Niesten Bernadette Laarstraat 86 3400 Landen 016 78 92 16 fam_grisar@hotmail.com
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden 016 76 72 50 nico.noe@telenet.be
Oeyen Nick Ferdinand Allenstraat 4/1 3290 Diest 013 55 38 27 nick_oeyen@yahoo.com
Oostens Ilse Venneheidestraat 47 3201 Langdorp 016 56 53 94 ilse.oostens@gmail.com
Pollenus Katrien Oplintersesteenweg 97/1 3300 Tienen 016 44 42 20 katrien.pollenus@telenet.be
Ponsen Christiane Kasteelstraat 83 3300 Tienen 016 81 96 21 ponsenchristiane@hotmail.com
Prouvé Geert Mehringstraat 14 3350 Linter 011 78 50 47 geert.prouve@gmail.com
Putseys Bernadette Wersbeekstraat 14 3391 Meensel-Kiezegem 016 64 05 44 befit@skynet.be
Rabau Paul Leuvenselaan 22/2 3300 Tienen 016 81 45 34 paul.rabau@proximus.be
Saenen Kris Mgr. Bremsstraat 44 3272 Messelbroek & Tesselt 0476 78 93 24 krissaenen@telenet.be
Saliën Herwig A. Putzeysstraat 11 3320 Hoegaarden 016 76 69 68 herwigs@kinenet.be
Sampermans Laura Begijnenstraat 5 3290 Diest 013 33 62 84 laura.sampermans@gmail.com
Scheir Marlo Mark Mackenstraat 53 3290 Diest 013 31 46 36 marlo.scheir@telenet.be
Schoolmeesters Koen Donkerstraat 7 3200 Aarschot 016 57 00 25 info@movetoheal.be
Schuermans Inge Vissenakenstraat 507 3300 Tienen 016 81 89 06 inge_s1@hotmail.com
Sels Mart St-Jansveld 12/3 3290 Diest 013 33 47 24 mart.sels@skynet.be
Snykers Frank Bosstraat 16 3294 Molenstede 013 77 72 44 frank.snykers@pandora.be
Stienlet Carine Lindenhoftraat 54 3400 Landen 011 88 56 43 carine.stienlet@hotmail.com
Stroobants Anick Zichemseweg 80 3293 Kaggevinne anick.stroobants@skynet.be
Suetens Jacques Dorpsstraat 107 3381 Kapellen (Vl. Br) 016 77 83 90 jaaksu@telenet.be
Tom Dieleman straat 20 034577575 info@hangten.be
Van Den Broeck Wim Abrikozenstraat 2G 3201 Langdorp 016 56 42 81 wimvdb68@hotmail.com
Van Dyck Lieve Minnestraat 25 3460 Bekkevoort 013 33 69 30 lieve.vandyck@skynet.be
Van Goethem Jan Diestsesteenweg 406 3202 Rillaar 016 50 27 63 vangoethemjan@gmail.com
Van Ingelom Pieter Oude Steenweg 7 3200 Aarschot kinepieter@mail.be
Van Tendeloo Eric Linterseweg 18 3440 Zoutleeuw 011 58 90 46 eric.vantendeloo@skynet.be
Vandalen Anne Wijper 21 3202 Rillaar 0496 10 30 56 kinevandalen@gmail.com
Vandeborne Freddy Hoeledensebaan 13 3471 Hoeleden 016 77 95 65 kineflex@telenet.be
Vandenbroeck Anne Oude Baan 1 3370 Boutersem 016 35 38 89 vandenbroeck.anne@skynet.be
Vandendael Bernadette Boekhoutstraat 2A 3211 Lubbeek 016 63 17 78 bernadette.vandendael1@telenet.be
Vanduren Lutgarde Speelhofstraat 2 3290 Diest 013 33 57 60 lutgarde.vanduren@skynet.be
Vandyck Mireille Kersbeek-dorp 4A 3472 Kersbeek-Miskom 016 56 76 90 mvandyck@mail.be
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016 81 65 13 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Vanhaelemeesch Ine Groenveldstraat 84 3001 Leuven ine.vhm@gmail.com
Vanherwegen Anne-Laure Berkenhof 18 3300 Tienen annelaure.vanherwegen@hotmail.com
Vanparijs Eddy Rue Des Prés 12 4280 Hannuit vanpari@hotmail.com
Vansteenvoort Wim Vondelstraat 25 3300 Tienen 016 72 01 71 wim.vansteenvoort@telenet.be
Vansteenwegen Greet Vijverstraat 12 3200 Aarschot karel.van.bouchaute@thomasmore.be
Vanstraelen Jo Nieuwstraat 4 3380 Glabbeek 016 82 22 04 j.vanstraelen@base.be
Verbinnen Sofie Van Dormaelstraat 19 3300 Tienen sofieverbinnen@hotmail.com
Verbruggen Wendy Dellenbosweg 3 3350 Linter 012 74 26 22 wendyverbruggen@hotmail.com
Verhelst Stefanie Rijmenamsebaan 90 3190 Boortmeerbeek stefanie.verhelst@hotmail.com
Verheyden Stephane Lintersesteenweg 98A 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Verlinden Paul Keizerstraat 53 3360 Bierbeek 016 46 21 14 polverlinden@hotmail.com
Vervloesem Jurgen Groenhoef 81 3270 Scherpenheuvel & Scherpenheuvel-Zichem juvekinema@gmail.com
Voes Caroline Elfnovemberlaan 41 3010 Leuven 016 73 37 72 voes09@yahoo.com
Weckx Kris Diestsestraat 104 3270 Scherpenheuvel & Scherpenheuvel-Zichem 013 31 46 77 info@kinegroepdiest.be
Windelinckx Marleen Keulestraat 24 3390 Tielt-Winge 016 63 11 94 marleen.windelinckx@skynet.be
Wynants Anneleen Sint-Kwintensstraat 29 3350 Linter anneleen238@hotmail.com
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016 76 65 51 rudy.verstappen@telenet.be