Hier kan u alle kinesitherapeuten terugvinden verbonden aan de Tiense Kinesitherapeuten Kring

U kan onderstaande filters gebruiken om de zoekresultaten te verfijnen.

TKK vzw neemt geen enkele verantwoordelijkheid rond het bewijzen van de erkenning van specialisaties door de bevoegde overheid. Deze ligt bij de betrokken collega. Dank voor uw begrip.

Naam Voornaam Straat Nr Gemeenteaflopend sorteren Telefoon E-mail
De Wit Helena Kasteelstraat 49 1760 Affligem 053/667670 dewit.helena@skynet.be
Carlier Ann Dorpsstraat 48 1760 Affligem 013/315079 anncarlier@msn.com
Bellen Jan Eduard Robeynslaan 75 1760 Affligem 013/334931 janbellen@telenet.be
Delattin Anne Catherine Rijmenamseweg 122 2820 Bonheiden 0474646252 acdelattin@gmail.com
Verhelst Stefanie Rijmenamsebaan 90 3190 Boortmeerbeek stefanie.verhelst@hotmail.com
Van Den Broeck Wim Schransstraat 12 3200 Aarschot 016/564281 wimvdb68@hotmail.com
Vandenbosch Patricia Pastoor Dergentstraat 10 3200 Aarschot 016/560688 patricia.vandenbosch@telenet.be
Goyvaerts Sofie Leuvensesteenweg 280 3200 Aarschot sofie_goyvaerts@hotmail.com
Schoolmeesters Koen Pastoor Dergentstraat 4 3200 Aarschot 016/570025 info@movetoheal.be
Scheir Marlo Mark Mackenstraat 53 3200 Aarschot 013/314636 marlo.scheir@jessarh.be
Van Ingelom Pieter Oude Steenweg 7 3200 Aarschot kinepieter@mail.be
Van Den Bosch Marika Testeltsesteenweg 1513 3201 Langdorp marika_vandenbosch1@hotmail.com
Oostens Ilse Venneheidestraat 47 3201 Langdorp 016/565394 ilse.oostens@gmail.com
Vandalen Anne Wijper 21 3202 Rillaar anne.vandalen@telenet.be
Van Goethem Jan Diestsesteenweg 406 3202 Rillaar 016/502763 vangoethemjan@gmail.com
Derveaux Marijke Dunberg 64 3210 Lubbeek 016/622167 marijke.derveaux@skynet.be
Maris Anneleen Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 anneleen.maris@gmail.com
Jansen Fieke Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 fieke_jansen@hotmail.com
Declercq Celine Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 declercqceline20@gmail.com
Crevecoeur Aurelie Tiensesteenweg 98 3211 Binkom 016/443260 aureliecrevecoeur91@gmail.com
Vandendael Bernadette Meenselstraat 38 3211 Binkom 016/631778 bernadette.vandendael@telenet.be
Van Aerschot Riet Gildestraat 6 3220 Kortrijk-Dutsel rietvanaerschot@gmail.com
Vervloesem Jurgen Groenhoef 81 3270 Scherpenheuvel vervloesem.jurgen@skynet.be
Fontenelle Birgitte Diestsestraat 84 3270 Scherpenheuvel 013/783662 brigittefontenelle@pandora.be
Vansteenwegen Greet Tiensestraat 67 3271 Averbode karel.van.bouchaute@khk.be
Beckx Steve Turnhoutsebaan 107 3271 Averbode 013/784427 stevebeckx@msn.com
Stroobants Anick Valleistraat 61 3290 Diest anick.stroobants@skynet.be
Sels Mart St-Jansveld 12 3290 Diest 013/334724 mart.sels@skynet.be
Vanduren Lutgarde Speelhofstraat 2 3290 Diest 013/335760 lutgarde.vanduren@skynet.be
Weckx Kris Bredestraat 134 3293 Kaggevinne 013/314677 kris.weckx@skynet.be
Vissenaeken An Bredestraat 134 3293 Kaggevinne anvissenaeken1@gmail.com
Snykers Frank Bosstraat 16 3294 Molenstede 013/777244 frank.snykers@pandora.be
Bruyninckx Luc Sint-Barbarastraat 22 3300 Kumtich 016/818212 luc.bruyninckx1@telenet.be
Stroobants Stijn Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen 016/823515 stijn@optiforma.eu
Vanderbeke Brenda Bostsestraat 59 3300 Tienen 016 43 80 16 brenda.vanderbeke@telenet.be
Laurent Philippe Gilainstraat 63 3300 Tienen 016/884916 philippe@motioncenter.be
De Lil Rik Goossensvest 1 3300 Tienen 016/815745 henri.delil@skynet.be
Verbinnen Sofie Van Dormaelstraat 19 3300 Tienen sofieverbinnen@hotmail.com
Schuermans Inge Vissenakenstraat 507 3300 Tienen 016/570025 inge_s1@hotmail.com
Poffé Eddy Bostsestraat 59 3300 Tienen 016/818950 eddy.poffe@gmail.com
Vandeborne Stijn Kapucijnenstraat 1 3300 Tienen +32 16 888 931 stijn.vandeborne@telenet.be
Lejeune Vincent Hannuitsesteenweg 116 3300 Tienen +3216816616 vincent@synchroon.net
Vanhaelemeesch Ine Broekstraat 16 3300 Tienen ine.vhm@gmail.com
Groeseneken Ilse RZ Tienen, Kliniekstraat 45 3300 Tienen 016 80 94 42 kine@rztienen.be
Vangoidsenhoven Stijn Aarschotsesteenweg 6 3300 Tienen 016/816513 stijnvangoidsenhoven@hotmail.com
Van Lindt Stefan Broekstraat 16 3300 Tienen 016/819247 stefan.vanlindt@skynet.be
Depré Tim Sint-Truidensesteenweg 23 3300 Tienen 0495524866 timdepre@gmail.com
Weckx Femke Zijdelingsestraat 55 3300 Tienen weckxfemke@msn.com
Neven Ann Sint-Genovaplein 15 3300 Tienen 016/782950 neven_ann@yahoo.com
Vandeplas Lut Groot Overlaar 121 3300 Tienen 016/823505 lutvandeplas@skynet.be
Rabau Paul Grote Bergstraat 6 3300 Tienen 016/814534 paul.rabau@telenet.be
Michiels Jan Vierde Lansierslaan 21 3300 Tienen 016/815423 janmichiels1@telenet.be
Michèle Stercks Gasthuismolenstraat 31 3300 Tienen michele.sterckx@telenet.be
Duprez Nathalie E. Ourystraat 33 3320 Hoegaarden nathalie.duprez@skynet.be
Saliën Herwig A. Putzeysstraat 11 3320 Hoegaarden 016/766968 herwigs@kinenet.be
Zwaenepoel Lieve Molenstraat 41 3320 Hoegaarden 016/766551 lievezwaenepoel@hotmail.com
Noë Nico Begijnenblokstraat 42 3320 Hoegaarden nico.noe@telenet.be
Cleiren Julienne Nerm 20 3320 Hoegaarden 016/767524 julienne.cleiren@telenet.be
Prouvé Geert Mehringstraat 14 3350 Linter geert.prouve@gmail.com
Hendrickx Tony Grote Steenweg 144 3350 Linter 011/780672 tonyhendrickx@skynet.be
Verbruggen Wendy Dellenbosweg 3 3350 Linter 012/742622 wendyverbruggen@hotmail.com
Wynants Anneleen Sint-Kwintensstraat 41 3350 Linter anneleen238@hotmail.com
Pijpops Wim Grote Steenweg 86 3350 Linter 011/784462 wim.pijpops@telenet.be
Coeckelberghs Marc Waterhofstraat 2 3350 Linter 011/782160 marc.cbs@telenet.be
Verlinden Paul Keizerstraat 53 3360 Lovenjoel 016/462114 polverlinden@hotmail.com
Vandenbroeck Anne Oude Baan 1 3370 Boutersem 016/353889 vandenbroeck.anne@skynet.be
Michiels Liesbeth Kerkomsesteenweg 76 3370 Boutersem liesbethmichels@gmail.com
Dewael Katia Smidstraat 42 3370 Boutersem 016/699975 katia.dewael@gmail.com
Caroline Voes Leuvensesteenweg 181 3370 Boutersem 016/733772 voes09@yahoo.com
Vansteenvoort Wim Groenstraat 20 3370 Boutersem 016/720171 wim.vansteenvoort@telenet.be
Arnauts Linda Grotestraat 46 3380 Bunsbeek 016/778595 linda.arnauts@telenet.be
Vanstraelen Jo Nieuwstraat 4 3380 Bunsbeek 016/822204 j.vanstraelen@base.be
Suetens Jacques Dorpsstraat 107 3381 Kapellen (Vl. Br) 016/778390 jaaksu@telenet.be
Maes Caroline Dorpsstraat 70 3381 Kapellen (Vl. Br) kinemaes@skynet.be
Debus Johan Leuvensesteenweg 198 3390 Houwaart debus.gielen@telenet.be
Windelinckx Marleen Keulestraat 24 3390 Tielt-Winge 016/631194 marleen.windelinckx@skynet.be
Debus Liesbet Leuvensesteenweg 198 3390 Tielt-Winge liesbet.debus@hotmail.com
Putseys Bernadette Wersbeekstraat 14 3391 Meensel-Kiezegem 016/640544 befit@skynet.be
Maenhout Nele Donkerstraat 72 3400 Landen - Neerwinden 016/780280 nele@moonwood.be
Hombrouckx Cindy Brouwerijstraat 34 3400 Landen - Neerwinden cindy.hombrouckx@telenet.be
Stienlet Carine Lindenhoftraat 54 3400 Landen - Neerwinden 011/885643 carine.stienlet@hotmail.com
Neven Sybille Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 sybille.neven@skynet.be
Mengels Nest Hertog van Brabantlaan 46 3400 Landen - Neerwinden 011/882638 nest.mengels@skynet.be
Verheyden Stef Lintersesteenweg 98 3440 Zoutleeuw stef.verheyden1@telenet.be
Van Tendeloo Eric Linterseweg 18 3440 Zoutleeuw 011/589046 eric.vantendeloo@skynet.be
Mievis Arlette Zwartaardeweg 15 3440 Zoutleeuw 011/780740 eddy.roux@skynet.be
Van Dyck Lieve Minnestraat 25 3460 Assent 013/336930 lieve.vandyck@skynet.be
Hupko Katja Rectorijstraat 4 3470 Ransberg - Kortenaken 011/583006 info@katjahupko.be
Coppers Kristien Schansstraat 88 3470 Ransberg - Kortenaken 011/762693 kristien.coppers@telenet.be
Vandeborne Freddy Hoeledensebaan 13 3471 Hoeleden 016/779565 kineflex@telenet.be
Ginckels Barbara Heerbaan 91 3472 Kersbeek-Miskom barbaraginckels@hotmail.com
Vandyck Mireille Kersbeek-dorp 4 3472 Kersbeek-Miskom 016/567690 mvandyck@mail.be